KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14488441
nr 1448 8441
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad. Bildmått: 20x25, yttermått inklusive ram: 45x47 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:45:07
500 kr
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind